Предстоятель УПЦ нагородив найталановитішу молодь країни (Відео)

14 грудня 2018 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у VІ церемонії нагородження «Майбутнє нації», що проходила в залі Національної опери України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На заході було нагороджено дітей та юнаків, які протягом поточного року досягли особливого успіху в галузях освіти, науки, культури та спорту. Юні номінанти представляли Україну на міжнародному рівні, де показали високі результати.

Предстоятель Української Православної Церкви звернувся з вітальним словом до організаторів та учасників церемонії.

«Молоді українці являються надією нашої нації. Це та молодь, яка є красою нашої землі, нашого народу. Це ті люди, про яких говорять і ті, хто живуть в Україні, й ті, хто живуть поза Україною, хто є громадянами інших держав. Вони, бачачи цих прекрасних людей, ці таланти: спортивні, мистецькі, – проникаються повагою, любов’ю до нашої землі, до нашого народу», — зазначив Його Блаженство.

Абсолютний чемпіон світу з професіонального боксу Олександр Усик отримав з рук Предстоятеля УПЦ орден преподобного Іллі Муромця 1 ступеня. Спортсмен розповів, як слід працювати, щоб реалізувати свій потенціал.

«Нам даються знаки від Всевишнього, і коли ми починаємо їх бачити – тоді все добре в нашому житті. Талант – це таке гучне слово… Один відсоток таланту, дев’яносто дев’ять відсотків клопіткої праці в залі або в іншому місці – якою діяльністю ви займаєтеся. Працювати і працювати… і молитися. І тоді все вийде», – підкреслив боксер.

Отримуючи з рук Блаженнішого нагороду Олександр Усик сказав: «Друзі, давайте один одного любити, прощати та поважати, і тоді у нас буде все добре. Слава Богу за все». На думку Олександра Усика «треба дітей балувати, трішки, бо коли вони виростуть, стануть дорослими, ми не знаємо, що на них чекає».

«Ось такі заходи, можливо, будуть гріти їхню душу, вони будуть згадувати хороші часи і це буде стимулом для них. Треба про дітей дбати. Коли я граю зі своїми дітьми, у мене їх троє, з одним, або з іншим, або з третім, я спостерігаю за ними, що вони роблять, я хочу вивчити їх, щоб мені легше було з ними спілкуватися. Щоб діти не закривалися від батьків, коли їм щось не дозволяють, лають… Якщо ми будемо пізнавати своїх дітей, буде легше», – вважає Олександр Усик.

Рок-музикант Олег Карамазов отримав від Блаженнішого грамоту, видану міжнародній громадській організації «День Хрещення Русі», керівником якої він є. З грамотою «за старанні труди на славу Святої Церкви» Митрополит Онуфрій вручив організації пам’ятний знак рівноапостольного князя Володимира.

«Я радий у ці передсвяткові дні привітати всіх вас, побажати добра та любові, і сказати спасибі всім людям організації День Хрещення Русі – це великі й чудові українські вчені, історики, вчителі, лікарі, спортсмени, музиканти, журналісти, підприємці, це ті люди, які десять років тому подарували нашій Батьківщині, Україні та Києву пам’ять про День Хрещення Русі. Напевно, ви пам’ятаєте великі концерти, які проходили на площах, Хресні ходи… Я хочу сказати всьому православного народу України величезне спасибі. Хай живе добро і любов!», – сказав Олег Карамазов.

Музикант закликав молодь прислухатися до себе й молитися.

«Важливо православній людині прислухатися до себе внутрішнього і тоді ти (людина – ред.) зрозумієш, хто ти. Якщо молитися – ти знайдеш сили на ту працю, на яку тебе Господь і отці благословляють. Мені, як людині досить дорослій, зрозуміло, що через молитву, – дітки, це я вам кажу, перш за все: моліться і просіть – та отримаєте. Любіть дітей, любіть свої сім’ї. Любові! Амінь!», – побажав лідер гурту «Брати Карамазови».

На програму «Діти України – майбутнє нації» привітати учасників та гостей церемонії прийшли також Роман Вірастюк, Олександр Крикун, зірки сучасної музики: групи «Время и Стекло» та «Казка», Сергій Бабкін, Alekseev, Constantine, TAYANNA, Олександр Пономарьов, Влад Ситнік, Oleynik, Тarabarova, Злата Огневич, гурти «Один в каное», «PILIPS», «Брати Карамазови».

«Діти України – майбутнє нації» – всеукраїнська програма та захід, в яких відзнаки отримує нове покоління України: діти, які зуміли підкорити не лише Україну, а і Європу та світ, піднятися на найвищі сходинки визнання, підкоривши громадськість своїм талантом і професіоналізмом. Це діти які прославляють Україну в усьому світі. Проект охоплює всі регіони України. Лауреатів програми визначають шляхом експертного оцінювання за досягненями претендента протягом поточного року в культурі, освіті та спорті.

 

Добавить комментарий