Архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій: «Стіни не спасають. Головне Істина і Віра» (ВІДЕО)

18 грудня 2018 року архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій прибув на свою кафедру в місто Вінницю. Біля Хресто-Воздвиженського храму Високопреосвященнішого владику зустрічало духовенство єпархії та численна паства.

Архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звернувся до своєї пастви зі словом проповіді, подякував за теплу зустріч, спільну молитву та підтримку.

Ми люди Христові, — прокоментував Владика ситуацію навколо захопленого собору у Вінниці. – В юридичній площині, зрозуміло, ми з часом будемо це вирішувати. Але ми своїм життям повинні показувати, що головне – це любов. Побороти зло можна тільки любов’ю. Для нас головне зберегти Істину і Віру. А стіни не спасають.

Також відповідно до рішення Священного Синоду УПЦ від 17 грудня 2018 року (Журнал № 74, 75), секретар Київської єпархії архімандрит Діонісій (Пилипчук) був нареченим єпископом Переяслав-Хмельницьким, вікарієм Київської Митрополії, а насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Андрій (Васілашку) — єпископом Петропавлівським, вікарієм Дніпропетровської єпархії.

Добавить комментарий