У Київ прибула чудотворна ікона Божої Матері «Піщанська»

У Київський Свято-Введенський чоловічий монастир прибула Піщанська ікона Божої Матері.

До числа чудотворних ікон Божої Матері належить і «Піщанська», яка знаходиться в Свято-Вознесенському Кафедральному соборі міста Ізюм Харківської області в Україні.

Образ Божої Матері «Піщанський» був показаний великому святителю Іоасафу (Горленко), єпископу Бєлгородському. Йому був сон: ніби-то він оглядав церкви і в одній з них побачив на купі сміття ікону Богоматері, від якої виходило світле сяйво; і цей голос:

«Дивись, що зробили з ликом Моїм служителі цього храму. Образ Мій призначений для країни цієї джерелом благодаті, а вони повалили його в сміття».

Сон так вразив святителя, що під час всієї поїздки по єпархії він уважно оглядав кожну церкву.

Прибувши в місто Ізюм, він попрямував у Вознесенську церкву в Замості, передмісті міста і з подивом виявив в ній ікону, яку побачив уві сні. Святитель увійшов у притвор, зупинився і з подивом став вдивлятися у велику ікону Богородиці. Ікона перебувала в занедбаному стані і служила в притворі перегородкою, за яку зсипали вугілля для кадила. Довго дивився святитель на Пречистий лик і шепотів молитву, очі його були повні сліз.

Поклавши на себе хресне знамення, святитель впав на коліна:

«Цариця Небесна! Прости недбалість Твоїх служителів: не знають бо, що творять!»

Зробивши зауваження благочинному за недбале ставлення до святині, велів перенести ікону, пророче повідомивши:«У цьому образі рясніє особлива благодать Божа: у ньому Пресвята Владичиця являє особливе знамення Свого заступництва для цього села і цілої країни».

Цариця Небесна благоволила явно показати всім, що всякий, хто з вірою припадає до Лику Її, не відійде не почутим!

Добавить комментарий