В Почаївській лаврі проходить фестиваль колядок — онлайн відеотрансляція

В Почаївській лаврі проходить фестиваль колядок — онлайн відеотрансляція

В Свято-Успенській Почаївській лаврі триває пряма трансляція Різдвяного фестивалю колядок, який проходить в Преображенському соборі. Святкове славлення народженого Богонемовляти розпочалося 9 січня 2019 року після Різдвяної вечірні (початок о 17:00). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Традиційно у святковому фестивалі Різдвяних колядок в Почаївській лаврі з благословення намісника обителі митрополита Володимира беруть участь дитячі та дорослі хорові колективи з різних храмів Української Православної Церкви.

Нагадаємо, завтра, 10 січня, фестиваль колядок пройде в Свято-Успенській Святогірській лаврі. Перша частина концерту розпочнеться в Свято-Успенському соборі відразу після Літургії, а потім в актовому залі монастиря братія Святогірської Лаври, а також її численні гості будуть славословити Богонемовля Христа і Його Пречисту Матір.

VIII Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяні передзвони» в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі в Трапезному храмі святих прпп. Антонія і Феодосія Печерських розпочнеться о 17:00 11 січня.

У фестивалі візьмуть участь: вокальний ансамбль Київського інституту музики ім. Р. М. Гліера, народна хорова капела «Дзвіночок» Київського Палацу дітей та юнацтва, народний академічний жіночий хор ім. Світлани Фоміних Миколаївського коледжу культури і мистецтв, вокальний ансамбль «PERFECTUM», хор храму ікони Божої матері «Живоносне Джерело», народний художній колектив дитячий фольклорний ансамбль «Яворина» школи мистецтв імені М. Д. Леонтовича м. Києва, академічна хорова капела Українського радіо.

admin

admin

Добавить комментарий

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial