У Німеччині суд не дозволив християнській родині навчати дітей вдома

У Німеччині суд не дозволив християнській родині навчати дітей вдома

Європейський суд з прав людини виніс вирок проти християнської сім’ї, чиї діти навчались вдома. Дітей силоміць вивезли з дому та змусили навчатись за урядовою освітньою програмою.

Європейський суд з прав людини постановив, що німецька влада не порушила права сім’ї Вундерліхів (Wunderlich), коли понад два десятки урядових агентів насильно вивезли чотирьох дітей з будинку в Дармштадті в серпні 2013 року.

Щонайменше 33 поліцейських і сім службовців у справах дітей та  молоді штурмували будинок Вундерліха, тому що сім’я обрала для своїх дітей домашню форму навчання, яка була заборонена в Німеччині з 1918 року.

Сім’я хотіла, щоб їхні діти були виховані в середовищі, сумісному з релігійними переконаннями батьків.

Раніше Вундерліх сказав, що з владою зв’язався сусід, який стверджував, що батько заявляв, мовляв він краще вб’є своїх дітей, ніж відправить до школи. Вундерліх спростував ці звинувачення.

Хоча чотирьох дітей вивозили з дому протягом приблизно трьох тижнів, їх пізніше повернули додому. Дірк і Петра Вундерліхи змогли зберегти контроль над опікою своїх дітей. Але, за словами Альянсу Захисту Міжнародної Свободи, батьки зобов’язані відправляти своїх дітей до урядової школи.

Суд постановив, що «примусове  відвідування школи, яке  необхідне для запобігання соціальній ізоляції дітей та їх інтеграції в суспільство, було релевантною причиною для дій влади».

«[Суд] також вважає, що національні органи влади обґрунтовано припускали — на підставі доступної їм інформації, —  що діти перебувають під загрозою з боку [батьків], які не відправляли їх до школи».

«Після багатьох років юридичної боротьби це надзвичайно засмучує нас і наших дітей», — сказав батько. —  Нас засмучує те, що Європейський суд з прав людини не визнав несправедливості, яку ми зазнали від німецької влади».

 

admin

admin

Добавить комментарий

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial