На території Верхньої Лаври в Києві загорілася будівля

ЗМІ повідомляють, що площа пожежі складає близько 200 квадратних метрів. За попередніми даними, горить будівля колишньої інфекційної лікарні, що відноситься до архітектурного комплексу Києво-Печерської лаври. Проте безпосередньо лаврі, за попередньою інформацією Newood, ця будівля не належить.

14 січня на території Національного Києво-Печерського заповідника загорілася будівля. Як передає в Facebook Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Києві, горить будівля, яка відноситься до архітектурного комплексу Києво-Печерської лаври.

«Горить недіюча двоповерхова будівля, яка передбачена під реконструкцію. Вона не на території лаври, вона поруч і входить в архітектурний комплекс. Дах будинку горить», — розповіла ЗМІ прес-секретар управління Світлана Водолога.

За попередніми даними, пожежа почалася в одній з кімнат на другому поверсі з подальшим розповсюдженням вогню на дах.

«На даний час площа пожежі складає орієнтовно 200 квадратних метрів. На місці працює близько 44 рятувальників особового складу та 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки », — йдеться в повідомленні на сайті столичного управління ДСНС.

Добавить комментарий