Різдвяна радість для людей похилого віку

12 січня священики і волонтери Синодального відділу у справах сім’ї відвідали пансіонат для літніх людей в селі Часнівці Козелецького району на Чернігівщині.

Зараз там проживає понад 180 осіб. Поїздка, в якій взяли участь близько 40 осіб, відбулася в рамках благодійної акції «Старість в радість». Колектив відділу проводить її з 2012 року з благословення Предстоятель УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По дорозі в пансіонат співробітник відділу у справах сім’ї матушка Анна Ружицька розповідає:

— «До поїздки ретельно готувалися, більше місяця. Анонсували через соціальні мережі. У зборі пожертвувань взяли участь ряд столичних церков, зокрема, багато допомагав храм святителя Спиридона Триміфунтського. У себе в відділі ми приймали пожертви небайдужих людей, а наші волонтери допомагали готувати святкові різдвяні набори для бабусь і дідусів. Там різні солодощі, предмети особистої гігієни, різна православна література … Нас там завжди дуже чекають.

У нашій групі не мало волонтерів, які постійно їздять з нами у цей пансіонат і вже встигли завести собі там друзів. Є і новачки, звичайно. Сьогодні вперше з нами їде 13 хлопців з 5-7 класів київської школи № 254. Вони підготували концертну програму. Вже традиційно з нами їде хор Київської духовної академії. Хор славиться чудовим співом, хлопці порадують стареньких церковними співами і колядками. Їдуть і ті, хто бажає особисто поділитися з людьми похилого віку теплом своїх сердець».

Мешканців будинку для літніх людей привітав також заступник голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї протоієрей Іоанн Ружицький, який нещодавно повернувся з відрядження у Ліван, де мав нагоду привітати з Різдвом наших співвітчизників.

Добавить комментарий