Цілющі властивості Йорданської води підтверджують вчені

У день свята Богоявлення відбувається Чин великого водосвяття. Святий Іоанн Златоуст зазначав: «У це свято всі, почерпнувши воду, приносять її у дім і зберігають увесь рік, так як сьогодні освячені води; і відбувається зриме знамення: ця вода за своєю природою не псується з плинном часу, але, почерпнута сьогодні, вона цілий рік, а часто два і три роки залишається неушкодженою і свіжою, і після такого тривалого часу не поступається водам, тільки що взятим із джерел» (Тіпікон. Т. 1., С. 192).

Цей факт вражає, адже звичайна вода, набрана в посудину, стає несвіжою вже за 2-3 дні, а Йорданська – не псується роками. Вчені, досліджуючи цей феномен, проводили багато експериментів. Українські науковці вивчали цілющі можливості Богоявленської води впродовж шести років: за допомогою спеціальної електропунктурної діагностики досліджували її дію на людський організм.

Вчені підтверджують: вода, набрана 19 січня, має унікальний вплив на людський організм; у піддослідних, які її випивали, зміцнювався імунітет, підвищувалася біологічна активність організму, зменшувалися, або й узагалі зникали запальні процеси, спостерігався позитивний вплив на усі системи організму.

Найбільша сила благотворної дії на організм спостерігалася приблизно за годину після того, як випивали святу воду. Отже, терапевтичні властивості Йорданської води доведені й науково.

Директор інституту екології людини, доктор фізико-математичних наук, професор Михайло Курик упродовж 11 років досліджує зміни у структурі води у ніч з 18 на 19 січня. Він наголошує на тому, що вода — найбільший накопичувач енергії на землі. Її структура та питомопровідність неймовірно змінюються під час молитви ? освячення.

У день Богоявлення за своєю структурою вона максимально наближена до внутріклітинної води людського організму, а значить, володіє корисними та цілющими властивостями. Завдяки сильній енергетиці здатна омолоджувати організм, позбавляти різноманітних недуг. Ці властивості притаманні будь-якій воді на Землі, набраній 19 січня до обіду. Те, що Йорданська вода, яка зберігається упродовж 11 років у 25 посудинах, не зіпсувалася й не втратила приємного смаку, – справжнє диво.

Богоявленська вода в церковному Уставі називається «великою святинею». До неї маємо ставитися з благоговінням та вірою. Зберігати цю воду найкраще біля ікон. Вживати її прийнято натщесерце; не бажано пити святу воду безпосередньо із посудини, в якій вона знаходиться.

Йорданською водою християни з молитвою помазуються, окроплюють себе, оселю, землю, городину, їжу. Вона має силу освячувати людину, лікувати її тілесні недуги, хвороби, благотворно впливає на душевне здоров’я, допомагає у боротьбі з пристрастями.

У Київській Русі існував навіть чин Причастя Богоявленською водою, що здійснювався за порадою священика, а у візантійських дисциплінарних правилах пити святу воду дозволялося тим, хто із канонічних причин був відлучений від Таїнства Євхаристії. Але це ні в якому випадку не означало, що святу воду сприймали як замінник Причастя.

Святі отці використовували Йорданську воду як ліки для душі та тіла. Преподобний Серафим Саровський після сповіді вірян завжди давав їм випити Богоявленської води. Преподобний Амвросій Оптинський смертельно хворому надіслав пляшку зі святою водою — і невиліковна хвороба на подив лікарів відійшла. Ієросхимонах Серафим Вирицький завжди радив окроплювати продукти та їжу Йорданською водою, яка, за його словами, «сама все освячує». Угодник Божий завжди благословляв хворого приймати столову ложку святої води щогодини. Серафим Вирицький запевняв, що сильніших ліків, аніж свята вода і освячене масло, немає.

Хай Йорданська вода дарує Вашій душі оновлення, очищення, здоров’я й Божу благодать!

 

Матеріал підготований ГО «Батьківський комітет захисту дітей»

Добавить комментарий