Вживання таблеток для переривання вагітності прирівнюється до аборту

Про це заявив голова Синодального відділу РПЦ із взаємин Церкви зі суспільством та ЗМІ Володимир Легойда, відповідаючи на запитання чи вважається абортом, коли жінка на малому терміні п’є таблетку для переривання вагітності, повідомляє Православие.Ru.

«Так! І якщо ця жінка є людиною релігійною, вона має це усвідомити та прийти покаятися», — сказав Володимир Легойда.

Він також зазначив, що жодна із традиційних релігій ніколи не перестане вважати аборт гріхом.

«Не гратимемо в «never say never», це позиція принципова для традиційних релігій», — наголосив глава Синодального відділу РПЦ із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ.

«Я не сказав би, що Церква веде війну «проти», я б сказав, що Церква виступає «за» – за життя, за збереження життя, за появу життя.

Наша позиція – вона вже кілька років не змінюється, це до питання про наші «супергладкі, ідеальні» стосунки з державою. Ми багато років перебуваємо з державою у дуже складній дискусії на цю тему, тому що з Фонду обов’язкового медичного страхування таку процедуру, як аборт, потрібно вивести», — наголосив Володимир Легойда.

Він зазначив, що сьогодні мільйони людей, прихильники світових релігій, які з абортами не погоджуються, дають на це гроші. «І це порушує нашу християнську, мусульманську, буддійську та юдейську совість».

Джерело

Добавить комментарий