Депутати ВР підписали запит до Президента про неприпустимість державного фінансування скандальної ЛГБТ-драми

Депутати вважають, що Президенту варто врахувати громадську думку та скасувати рішення про виділення бюджетних коштів на створення фільму «Мій юний принц».

60 народних депутатів Верховної Ради підписали запит до Президента України Володимира Зеленського щодо неприпустимості державного фінансування скандальної ЛГБТ-драми «Мій юний принц». Про це 19 листопада повідомив у своєму ТГ-каналі нардеп Олександр Качура.

Депутат зазначив, що на виробництво фільму Держкіно виділило 20 мільйонів гривень, і за загального бюджету 24 898 000 гривень «виходить, що картину знімуть за рахунок держави».

«Сюжет стрічки викликав обурення в суспільстві, оскільки там використовуються відвертий еротичний та гомосексуальний контекст із використанням християнської символіки та біблійної тематики. Тільки вдумайтеся, що у фільмі нам хочуть показати сакральне для християн розп’яття Іісуса Христа в еротичному поцілунку, і це в країні, де більшість населення є християнами!» – написав Качура.

На його думку, автори подібного можуть знімати «що завгодно, але власним коштом і з пам’яттю про статті 35, 51 Конституції України та 161 Кримінального кодексу».

У депутатському запиті, «з метою недопущення дискредитації сфери кінематографії України та з метою захистити традиційні сімейні цінності», нардепи закликали Зеленського врахувати громадську думку та скасувати рішення про державну підтримку скандального фільму.

Нагадаємо, проект фільму «Мій юний принц» переміг у конкурсі від Держкіно, і на його виробництво мають виділити 20 млн. гривень з державного бюджету. В основі сюжету – 17-річний підліток із хворою психікою, який веде розгульний спосіб життя та виявляє нездорову прихильність до власної матері, а потім зав’язує стосунки з молодим хлопцем.

Джерело

Добавить комментарий