Хто отримає вічне блаженство?

сяк зауважив Блаженніший митрополит Онуфрій, кожна хрещена людина має Ангела-охоронця, який допомагає знайти Божественну істину, дотримуватися Божественного Закону та досягти спасіння.

«Блаженна та людина, яка слухається своєї совісті, добрих думок, які вкладають їй ангели, і Святе Письмо, — зазначив він. — Тому що людині самій у собі розібратися не просто, бо в нас думок багато і всі вони різноманітні».

«Але, щоб розібратися, яка наша думка від Бога, – як наголосив Його Блаженство, – треба читати Святе Євангеліє.

«Якщо наша думка відповідає Святому Письму, значить вона від Бога, а якщо суперечить, то вона не від Бога, а від падшого духа», — пояснив Предстоятель.

За словами Блаженнішого архіпастиря, тільки та людина, яка живе за Божественними Законами Святого Бога, стає здатною прийняти в себе благодать блаженства, сама стає святою.

«Проте кожен, – як зауважив Предстоятель, – шукає блаженства, навіть якщо запевняє у зворотному».

«Один шукає блаженства в пляшці, інший — в наркотиках, третій — у танцях і співі. Усі бажають відчути блаженство. Але Вічне блаженство дається не тому, хто п’є, танцює, співає, а тому, хто живе за волею Божою, за заповідями Господніми, які роблять людину здатною прийняти в себе Вічне блаженство», — підкреслив він.

Підсумовуючи сказане, Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав слухати голос совісті, дослухатися добрих думок та читати Святе Письмо, що відрізняти добро від зла — «тоді ми сподобимося жити на землі з Божим благословенням, а у Вічності одержати милість жити там, де святі та ангели».

Джерело

Добавить комментарий