РПЦ говорить про гріховність одностатевих пар та можливість їх покаяння

Слова патріарха Кирила про гріховність одностатевого співжиття не означають, що Руська Православна Церква зрікається осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації або відкидає їх.

Про це сказав заступник голови Синодального відділу РПЦ із взаємин Церкви зі суспільством та ЗМІ Вахтанг Кіпшидзе, повідомляє lenta.ru.

«Що стосується осіб, які схильні до цього гріха, то для них відкриті можливості покаяння, духовного зцілення», — сказав представник РПЦ.

За його словами, геї разом із іншими грішниками, наприклад злодіями та ненажерами, можуть приходити до храмів та приносити своє каяття.

«Однак, – наголосив Кіпшидзе, – про визнання нормальності гріха говорити не можна, і саме це мав на увазі Патріарх, коли говорив про невизнання одностатевих пар. Він пояснив: «… якщо руйнується кордон між гріхом і праведністю, то будь-яке релігійне вчення, будь-яка Церква закономірно та невідворотно втратить свій вплив».

Представник РПЦ зауважив із жалем, що у низці західних країн під тиском «ліберальних ЗМІ» християнські громади, особливо протестантські, почали переглядати свою позицію.

«Цей підхід у РПЦ можуть визначити лише як абсолютно нехристиянський, оскільки справжні християни – ніколи не погодяться, що шлюбом можна називати якийсь інший союз, окрім союзу чоловіка та жінки», – сказав Вахтанг Кіпшидзе.

Джерело

Добавить комментарий