Посилити молитву за Українську Православну Церкву та її Предстоятеля закликав єпископ Віктор

Посилити молитву за Українську Православну Церкву та її Предстоятеля закликав єпископ Віктор

Ієрарх УПЦ нагадав, що в дні випробувань віруючі мають посилити молитву за Церкву, народ Божий та свого Предстоятеля.

Вікарій Київської митрополії єпископ Баришевський Віктор (Коцаба) нагадав, що Українська Православна Церква переживає нелегкі часи, і закликав до посилення молитов за Церкву та Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Про це владика написав у своєму Telegram-каналі.

Віруючі знають – що б не сталося, все буде так, як хоче Господь, Який бажає лише блага для нас і для Церкви. Адже Христос сказав: «Я з вами у всі дні до кінця віку!» (Мф. 28, 20).

«Але це означає й те, що віруюча людина має посилити свої молитви за Церкву та народ Божий. Від нашої молитви, а також від нашого особистого благочестя залежить те, в якому світі ми житимемо», – нагадав єпископ Віктор.

«Особливо хочу закликати всіх віруючих до молитовної підтримки нашого Предстоятеля – Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія. Один Господь знає, як йому зараз важко. На його плечі покладено хрест відповідальності за нашу Українську Православну Церкву та віруючий український народ. Саме тому цими днями звучатиме наша щира спільна молитва за зміцнення духовних сил Блаженнішого Першосвятителя української землі!» – закликав єпископ Баришевський.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Добавить комментарий

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial