Археологи доводять: Християнство на Близькому Сході передувало ісламу

Археологи доводять: Християнство на Близькому Сході передувало ісламу

У 1986 році молодий чоловік із Саудівської Аравії випадково виявив церкву 4 століття нашої ери, коли викопував свою машину з піску після рейду по дюнах, – повідомляє джерело https://www.persecution.org. Це показало, що християнство справді на Близькому Сході передувало ісламу та народженню Мухаммеда приблизно на 300 років. Це одна з найстаріших виявлених церков у світі.
Наступну частину головоломки виявили нещодавно (через 36 років), це ще один християнський монастир на острові Сінія в ОАЕ. За допомогою вуглецевого датування було виявлено, що цей монастир датується приблизно 534-656 роками нашої ери, тобто за життя Мухаммеда. На відміну від датування VIII сторіччям, про яке багато країн Близького Сходу намагаються поширити розповідь, що це сталося через зіткнення між ісламом і християнством. Археологи не погоджуються з цим і вважають, що в цей час існувала чітка міжконфесійна терпимість і співіснування на місцевому рівні.

Тім Пауер, доцент кафедри археології в Університеті ОАЕ в Аль-Айні та співдиректор Археологічного проекту острова Сінія, пояснює:

«З арабських історичних джерел ми знаємо, що вторгнення Аббасидів було дуже жорстоким, і прибережні міста еміратів були зруйновані, − сказав він. − Отже, я думаю, що ці люди втекли з жаху перед перспективою вторгнення імперської влади в Ірак, яка намагалася зберегти контроль над своїми неспокійними провінціями. Це був конфлікт між двома різними групами мусульман».

Це важливо, тому що воно показує, що був період, коли дві віри співіснували одна з одною, що християнство передувало ісламу, і християнство не є чужою релігією, яку розповсюдили ісламські країни Близького Сходу. 
Джерело

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x