Не залишайте молитву: вона допомагає людині в часи благополуччя та скорбот, – Предстоятель УПЦ

Не залишайте молитву: вона  допомагає людині в часи благополуччя та скорбот, – Предстоятель УПЦ

У своїй недільній проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій нагадав, що молитва допомагає людині й у часи радості, а найбільше під час перенесення скорбот та закликав не залишати молитву, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Ми завершили цикл різдвяних свят», — сказав Предстоятель.

По слову Архіпастиря, «ми дякуємо за все, що Господь зробив, робить для нас і ми молимося, щоб Він утвердив на нашій землі той мир, який оспівували в Різдвяну ніч святі ангели: “Слава у вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління”».

«Господь приніс на землю мир, але на жаль, люди часто відкидають цей мир і шукають шляху війни. І ми молимося, щоб ті, хто нападають, хто воюють проти нас, щоб вони опам’яталися, щоб вони цього не робили. <…> Ми молимося, щоб Господь зупинив війну, щоб наступив мир, благословенний мир, який Бог приніс на землю у Своєму Рождестві, щоб Боже благовоління було на кожному з нас, щоб кожна людина побачила свою зірку, чудесну зірку, яка веде людину до Христа», — сказав Блаженніший владика.

Першосвятитель побажав, щоб Господь укріпляв усіх у терпінні.

«Не треба залишати молитву, — закликав він. — Молитва – це та сила, яка допомагає людині правильно себе поставити під час блаженства, благополуччя… І молитва допомагає людині під час скорбот, коли життя вдаряє різними способами й великі спокуси зустрічаються на її шляху. Якщо людина молиться, то вона і там себе може зберегти, може зберегти своє людське достоїнство і все витерпіти та перемогти. Нехай Господь молитвами Преблагословенної Владичиці нашої Богородиці й Приснодіви Марії та всіх святих допомагає нам».

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x