Археологи доводять: Християнство на Близькому Сході передувало ісламу
У 1986 році молодий чоловік із Саудівської Аравії випадково виявив церкву 4 століття нашої ери, коли викопував свою машину з піску після рейду по дюнах, – повідомляє джерело https://www.persecution.org. Це показало, що християнство справді на Близькому Сході передувало ісламу та народженню Мухаммеда приблизно на 300 років. Це одна з найстаріших виявлених церков у світі.
Наступну частину головоломки виявили нещодавно (через 36 років), це ще один християнський монастир на острові Сінія в ОАЕ. За допомогою вуглецевого датування було виявлено, що цей монастир датується приблизно 534-656 роками нашої ери, тобто за життя Мухаммеда. На відміну від датування VIII сторіччям, про яке багато країн Близького Сходу намагаються поширити розповідь, що це сталося через зіткнення між ісламом і християнством. Археологи не погоджуються з цим і вважають, що в цей час існувала чітка міжконфесійна терпимість і співіснування на місцевому рівні.
Тім Пауер, доцент кафедри археології в Університеті ОАЕ в Аль-Айні та співдиректор Археологічного проекту острова Сінія, пояснює:
«З арабських історичних джерел ми знаємо, що вторгнення Аббасидів було дуже жорстоким, і прибережні міста еміратів були зруйновані, − сказав він. − Отже, я думаю, що ці люди втекли з жаху перед перспективою вторгнення імперської влади в Ірак, яка намагалася зберегти контроль над своїми неспокійними провінціями. Це був конфлікт між двома різними групами мусульман».
Це важливо, тому що воно показує, що був період, коли дві віри співіснували одна з одною, що християнство передувало ісламу, і християнство не є чужою релігією, яку розповсюдили ісламські країни Близького Сходу.
Джерело
[…] Його як далеку та незрозумілу Силу. Наприклад, в ісламі не прийнято говорити, що Аллах – Особа. Він скоріше […]
[…] знайшли ізраїльські археологи в 2005 році під час рятувальних розкопок, що були […]