Вінець Літургійних прохань: молитва «Отче наш». Частина 2
![Вінець Літургійних прохань: молитва «Отче наш». Частина 2](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1035,h_425/http://newod.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/таємниці_preview2-1035x425-1.webp)
Як правильно читати молитву «Отче наш»? Яка значуща особливість є у її першому слові? Що потрібно людині для молитовного дерзновіння? Чому важливо, щоб за Літургією молитву «Отче наш» співали усі віруючі?
Про новозавітний дар усиновлення Богу, про читання молитви Господньої у повсякденному житті та про молитовне свідчення єдності усіх чад Божих розповідає перший проректор Київської духовної академії протоієрей Сергій Ющик у бесіді з протоієреєм Олександром Клименком.
Джерело