Через петицію про запровадження обов’язкового статевого виховання в систему освіти ЛГБТ хочуть дістатися українських школярів

Через петицію про запровадження обов’язкового статевого виховання в систему освіти ЛГБТ хочуть дістатися українських школярів

Прихильникам ЛГБТ-ідеології вдалося зібрати необхідну кількість голосів під петицією до президента про впровадження в систему освіти України обов’язкового «статевого виховання», – повідомляє сайт malva.tv.

10 березня відповідна петиція набрала 25 тисяч голосів. Вона вимагає «запровадити обовʼязковий курс статевого виховання, базований на культурі згоди, у початковій освіті, середній школі, а також у вищих і професійно-технічних закладах освіти».

Сам текст петиції містить доволі загальні фрази про необхідність статевого виховання. Одначе існує достатньо підстав вважати, що її ініціаторам йшлося аж ніяк не про формування серед дітей та молоді здорових уявлень про сексуальність. Адже петиція є справою рук організації «Гендер в деталях» – відомого рупора просування в Україні ЛГБТ-ідеології та фемінізму.

Про те, яким саме воліють бачити «статеве виховання» ініціатори, свідчать публікації розділу «Сексуальна освіта» на їхньому сайті.

ЛГБТ хочуть дістатися українських школярів через запровадження «статевого виховання»

У цих публікаціях знаходимо антирелігійну риторику, висміювання традиційних цінностей, твердження про необхідність впровадження у шкільну освіту ідей ЛГБТ, нехтування правом батьків самостійно виховувати дітей, заклики брати приклад із тих країн, в яких програми «сексуальної освіти» фактично передбачають розбещення малолітніх дітей.

Здорові підходи до статевого виховання представники «Гендеру в деталях» принципово відкидають. Зокрема, серед публікацій розділу «Сексуальна освіта» можна знайти статтю, що висміює популярні у США програми статевого виховання, які популяризують уникнення дошлюбних сексуальних контактів і спираються на ідеал міцного гармонійного подружжя.

Виглядає малоймовірно, що «Гендер в деталях» виступив із ініціативою, не маючи достатньо впевненості в тому, що в разі запровадження на державному рівні обов’язкових програм «статевого виховання» ці програми будуть відповідати лівацьким ідеалам. Тим паче, практика попередніх років засвідчила, що Міністерство освіти та науки просякнуте лобістами новітніх ідеологічних віянь. Отож, існують підстави вважати, що публікація петиції і її подальша масштабна реклама є частиною заздалегідь продуманого плану.

Варто зауважити, що представники неурядових організацій уже мають досвід проникнення в українські школи з метою розбещення та ідеологічної індоктринації дітей під прикриттям нібито невинних і навіть корисних речей. Правдоподібно, зараз вони налаштовані вивести таку практику на загальнодержавний рівень.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
trackback
Психічним розладом названий транссексуалізм у Перу | N.E.W.O.D
27 днів тому

[…] Транссексуалізм у офіційному указі уряду Перу названо психічним розладом. Так пише BB.LV, документ розширює перелік категорій громадян, яким надано безкоштовну психологічну допомогу через “проблеми з психічним здоров’ям”. […]

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x