Коли в сім’ї один увірував у Бога
![Коли в сім’ї один увірував у Бога](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_620,h_381/http://newod.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/TeT6DyY11ey8SJinqatFcP3YnYrqfNWPSkVpOouk.jpeg)
Часто так буває, що коли в сім’ї один увірував у Бога, то починає ставити своє церковне життя вище за сімейне. Гребує спілкуванням зі своєю половинкою та дітьми, заради проведення часу з тими, хто тепер становить його коло інтересів – священник, парафіяни та ін.
Але апостол Павло попереджає: “Якщо хто про своїх і особливо про домашніх не дбає, той зрікся віри та гірше за невірного.”
Очевидно, що Господу Богу небажано, якщо християнин чи християнка заради церковного життя починають вносити занепокоєння та конфлікти у сім’ю.
Все має бути зовсім навпаки – заповіді про любов до ближніх слід виконувати насамперед саме по відношенню до домочадців; так, щоб вони бачили добрі зміни у новому християнині й також зацікавилися духовним життям і дякували Господу за ці зміни.
Священник Павло Островський
[…] та молоді люди, які виросли у релігійному оточенні, зазнають менше психологічної напруги, їм не потрібно […]