Зміна статі в 12 разів збільшує ризик самогубства

Зміна статі в 12 разів збільшує ризик самогубства

Вчені з Техаського університету довели, що ризик самогубства серед трансгендерів не зменшити прихильним до ЛГБТ законодавством і зміною культури.

Багато років ми чули аргументи транс-активістів про життєву необхідність легальної та доступної зміни статі, адже це нібито рятує життя трансгендерів.

Люди з розладами ідентичності дійсно здійснюють суїцид на 40-50% частіше, однак утвердження їх самоназваної статі не пов’язане зі збереженням життя.

До цього висновку дійшли дослідники з Техаського університету. У квітні цього року опубліковано рецензоване дослідження «Ризик самогубства та самоушкодження після операції з підтвердження статі», яке спростовує твердження трансгендерних активістів, які поширюють міф, що зміна статі запобігає самогубству.

Висновки показали, що у тих, хто змінив стать, ризик спроби самогубства був у 12 разів вищий, ніж у тих, хто був госпіталізований для невідкладної допомоги з інших причин.

Дослідники проаналізували базу даних з 15 609 864 дорослих американців і виявили, що пацієнти з анамнезом операції зі зміни статі демонстрували значно вищий ризик для кожного можливого негативного результату, порівняно з пацієнтами без цього досвіду.

Пацієнти, які змінили стать, мали в 12 разів вищий ризик спроб суїциду (3,47% проти 0,29%,) у 3,35 раза частішу смерть після процедури (4,9% проти 1,5%), у 9,88 раза зростав ризик самоушкодження (4,5% проти 0,5%) та у 7,76 раза ризик ПТСР (9,2% проти 1,2%).

У підсумку вчені зазначають: «Гендерно-підтверджувальна хірургія значною мірою пов’язана з підвищеним ризиком спроби суїциду, що підкреслює необхідність комплексної психіатричної підтримки після процедури».

Зараз все більше науковців, медиків і політиків звертають увагу на недоцільність трансгендерного порядку денного та вимог активістів забезпечити повну реалізацію самовизначеного гендеру.

Доказом цих загроз є витік файлів із внутрішнього форуму обміну повідомленнями Всесвітньої професійної асоціації трансгендерного здоров’я (WPATH), оприлюднений у березні неурядовою організацією Environmental Progress. 

WPATH є провідним лобістом трансгендерних питань, а її рекомендації часто стають основою для позицій медичних асоціацій, систем охорони здоров’я та приватних клінік по всьому світу.

Однак діяльність WPATH «не відповідає стандартам доказової медицини, а її члени просувають неперевірені методи лікування». Таким чином гучні заяви про захист трансгендерів через сприяння операцій зі зміни статі не можна назвати фактом чи аргументом, натомість вчені роблять протилежні висновки.

У 2016 році МОЗ України спростило умови отримання дозволу на отримання допомоги при так званій “гендерній дисфорії”. Протягом останніх шести років Національний Інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України провів 38 операцій зі зміни статі.

Джерело

(Ви можете також відвідати російськомовну й англомовну частини сайту N.E.W.O.D.)

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x