Сатанізація світу продовжується
Сатанізація світу продовжується у консервативній Чилі. Половина тутешнього населення 18 мільйонів людей, вони вважають себе католиками, але не зважаючи на це, з’явився храм на честь сатани.
Як повідомляє Associated Press: “Через п’ять років після скандалу та хвилі паніки після надання статусу “церкви” «Сатанинському храму США» подібна організація з’явилася і в консервативній Чилі.
Професор Центру юдаїстських досліджень Чилійського університету Луїс Бахамондес повідомив виданню ASP: «Такі організації тепер відчувають, що вони мають велику підтримку, щоб кинути виклик тому, що раніше було практично неможливо».
Професор Бахамондес зазначив, що донедавна Католицька Церква мала безпрецедентну владу. Вона мала свою думку з усіх питань: політики, економіки, геополітики, сексуальності й освіти. У створеній у 2021 році організації «Храм сатани» в Чилі 100 членів та понад 400 заявок на участь. Кандидати проходять ретельну перевірку на наявність кримінального минулого, співбесіду зі спеціальною комісією та оцінку психолога.
Інтерес до вступу до організації різко зріс наприкінці липня, коли група офіційно звернулася до Міністерства юстиції країни з проханням юридично визнати її як релігійне об’єднання.
Прихожани організації працюють публіцистами, пожежниками, поліцейськими, юристами та психологами, які знайшли в організації спосіб кинути виклик моральним нормам, догмам та релігійним нав’язуванням. Замість богів вони вихваляють людство.
Один із парафіян «Храму сатани» розповів ASP: «Ви є власником свого сьогодення та майбутнього, немає Бога, який приймає рішення за вас».
Адепт «Храму сатани» зазначив, що фігура сатани має суто символічний характер, а їхні ритуали проводяться «для того, щоб виплеснути емоції та залишити інтелект осторонь».
Представники католицької, англіканської, євангелістської та іудейської спільнот Чилі в спільній заяві повідомили: «Історія сатанізму добре відома (і) вона часто ставала причиною трагедій».
Адепти сатанізму в Чилі, за Церквою Сатани, заснованої в 1966 році Антоном Шандором ЛаВеєм, підносять скептицизм і логіку над небесними або надприродними істотами. Її послідовники вільні формулювати свої власні вірування, обряди та духовні практики.
Нестор да Коста, експерт із секуляризму та релігії з Католицького університету Уругваю, сказав: «Це може бути розбудовою релігійної сторони життя людей, які залишають католицизм, але продовжують у щось вірити».
(Російськомовна частина сайту N.E.W.O.D.)