Щорік пишіть листа своїй дитині
![Щорік пишіть листа своїй дитині](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1019,h_690/http://newod.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/изображение_viber_2023-01-03_16-30-00-385.jpg)
Щорічно пишіть листа своїй дитині; листа, якого вона прочитає, коли стане дорослою. Розкажіть їй кумедні історії, що трапилися з нею за цей рік, про труднощі та радощі, про те, що було важливим у вашому та її житті, про ваші думки про майбутнє й таке інше. Доповніть лист фотографіями, листівками, записочками та іншими пам’ятними речами, які з часом зникнуть. І звичайно, не забудьте розповісти, як сильно ви її любите.
Складіть у папку і забудьте на багато років. І так щороку. Коли вона виросте та подорослішає, подаруйте дитині цю папку. Вона стане для неї безцінним скарбом батьківської любові та пам’яті про дитинство. І в радісні, і у важкі хвилини вона буде для дитини нагадуванням, що ваше кохання оберігає її завжди.