П’ятий фільм про новомучеників представив митрополит Антоній (Паканич)

П’ятий фільм про новомучеників представив митрополит Антоній (Паканич)

П’ятий фільм із циклу «Новомученики та сповідники ХХ століття» представив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній 26 січня 2023 року. Стрічка розповідає про преподобносповідника схиархієпископа Антонія (Абашидзе), життя якого було тісно пов’язане з Києвом.

«Серед синів Грузії, чиї імена явно позначені в історії слов’янських народів, чудове місце посідає архієпископ Антоній (Абашидзе). Життя святого підтверджує слова апостола Павла, що у Христі немає ні елліна, ні юдея, ні скіфа. Життєвий святительський подвиг, проповідницький труд, безперечне особисте благочестя, високий духовний авторитет і смиренність, мудре старече керівництво за часів лихоліття та негараздів здобули святому Антонію славу, шанування та любов як серед його сучасників, так і серед наступних поколінь», – говорить у вступі до фільму митрополит Антоній.

Стрічка створена студією «Вітражі» за участю доктора історичних наук Дмитра Валерійовича Вєдєнєєва. У фільмі використано історичні документи, фотографії, кадри кінохроніки, сучасні відеозображення стародавніх храмів Іверії.

Нагадаємо, випуск документальних фільмів циклу «Новомученики та сповідники» митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розпочав у квітні 2021 року. Перша серія присвячена священномученику Олександру Глаголєву, друга – священномученику Михайлу Под’єльському, третя – преподобному Кукші Одеському, четверта – преподобному Іову Угольському.

Дивитись фільм «Преподобний сповідник Антоній (Абашидзе). Новомученики та сповідники ХХ століття» >>>

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x