В Італії уряд обмежив батьківські права гей-пар

В Італії уряд обмежив батьківські права гей-пар

Уряд наказав міській владі Мілану припинити автоматичний запис обох батьків в одностатевих парах у міських реєстрах, що, як очікується, вплине на сотні сімей. Це було останнє велике місто, яке продовжило практику, що на короткий час була прийнята в Римі, Турині, Неаполі та інших містах після того, як у 2016 році Верховний суд Італії спростив для геїв можливість всиновлення біологічної дитини партнера.

Про це, як пише eurointegration.com.ua, повідомляє AP.

Ця процедура є ключовою для визнання батьківських прав у низці повсякденних ситуацій, таких як дозвіл на медичне лікування або участь у шкільних екскурсіях.

Президент Rainbow Families Алессія Крочіні заявила, що рішення Риму припинити автоматичну реєстрацію обох батьків в одностатевих сім’ях викриває гомофобію уряду. Уряд не зробив жодних офіційних заяв із цього приводу.

Ці дії уряду прем’єр-міністра Італії Джорджії Мелоні активісти за права геїв засудили як гомофобні.

Юрій Гвіана з активістської групи All Out заявив, що цей крок “кидає тисячі сімей у невизначеність”.

Новина про цей крок, про який меру Мілану Джузеппе Сала повідомив призначений державою префект, з’явилася в той самий день, коли комісія Сенату заблокувала спробу визнати свідоцтва про народження дітей одностатевих пар, видані іншими країнами ЄС.

Сала пообіцяв боротися за закон, який би надавав одностатевим батькам рівні права, але заявив, що поки що не може ризикувати, ставлячи працівників міського РАЦСу в протиріччя з рішенням уряду.

За відсутності визнання, нерідні мати чи батько повинні пройти процедуру усиновлення, щоб встановити батьківські права, що може зайняти роки.

В Італії існує гей-партія, яка створена в 2020 році, для надання політичної ваги боротьбі проти дискримінації геїв.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x