Сьогодні ми маємо випробування, яке потребує від нас покаяння, – Предстоятель

Сьогодні ми маємо випробування, яке потребує від нас покаяння, –  Предстоятель

У своїй недільній проповіді в Києво-Печерській Лаврі 2 квітня 2023 року Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих, які цими днями приходять в обитель, щоб молитовно підтримати братію та студентів Духовних шкіл, яких незаконно намагаються виселити зі великої Православної Святині усього світу. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Сьогодні ми маємо випробування — над Лаврою нависла небезпека — хочуть, щоб монахи вийшли з Лаври, щоб залишили Святу обитель, свій дім», — сказав Архіпастир.

За словом Першосвятителя, «це велике випробування, яке потребує від нас покаяння. Якщо ми будемо каятися, будемо молити Бога, то Бог перемінить думки тих людей, від кого це залежить, які хочуть нас видворити з цього місця. Ми повинні терпіти, молитися і прощати».

«Нехай Господь допомагає нам, браття і сестри, щоб наш молитовний подвиг, молитовне стояння принесло добрі і приємні плоди, щоб ми в радості дочекалися зустріти великий празник Світлого і Христового Воскресіння. Празник, який є празником життя, празником радості, празником любові, празником великої надії для людини в Христі Іісусі Господі нашому, якому від нас слава честь і поклоніння», — побажав Блаженніший владика.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x