Світ наближається до завершальної фази свого буття, – Предстоятель

Світ наближається до завершальної фази свого буття, – Предстоятель

Блаженніший розповів, що сьогодні світ увійшов до завершальної фази свого буття.

У своїй недільній проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, що Господь увійшов до Єрусалиму як переможець смерті, але смиренно, і наближається час, коли Господь прийде знову на землю, та вже не для спасіння людського роду, а для того, щоб створити свій праведний суд, повідомляє news.church.ua.

«Господь переміг смерть. Це саме велике і страшне, що можна тільки перемогти. Люди прославляли Його, стелили одежі, вітки під ноги. А Він в’їжджає в Єрусалим не на колісниці з білими конями, а на віслюку. Цим Господь нас навчає, що кожна людина має увійти в Небесний Єрусалим і туди входять не на білих конях гордині людської, а туди входять на віслюку смирення», – зазначив Архіпастир.

Блаженніший розповів, що сьогодні світ увійшов до завершальної фази свого буття.

«Наближається час, коли Господь прийде знову на землю, буде Друге пришестя Спасителя, але вже не для Спасіння людського роду, а для того, щоб створити Свій праведний суд. Ми так суєтимося, ми так піклуємося про своє земне життя, яке просто випливає з під наших ніг, а ми тримаємося за нього чим можемо. І не згадуємо про те, що приходить час, коли прийдеться давати Богу відповідь не тільки за свої вчинки, але і за свої думки, за свої почуття, за все, що ми зробили доброго або недоброго», – сказав Блаженніший.

За його словами, сьогодні треба боротися не тут, на землі, «намагатися заволодіти всім світом, а треба попіклуватися про те, щоб очистити свою душу від гріха, від злоби, від гордині, від недобрих почуттів, щоб утримати свої руки, щоб вони не йшли на творіння зла, утримати свої ноги, щоб вони нас не несли на раду нечестивих, утримати себе від всякого гріха».

«Нехай Господь допомагає нам, дорогі браття і сестри, щоб ми розумно звершували своє земне життя, щоб ми старалися самі жити в мирі з Богом, не противитися Богові, а слухати Бога і покорятися Йому. Тоді людина ця благословенна від Бога. Таку людину наповнює Божественна сила, яка називається Божа благодать, яка допомагає нам долати всі труднощі, які може людина зустріти на шляху свого земного життя і ця благодать Божа вводить людину в блаженну вічність», – побажав Предстоятель УПЦ.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x