“Клуб сатани після уроків” започаткували в американській школі

“Клуб сатани після уроків” започаткували в американській школі

Влада міста Хеллертаун у штаті Пенсільванія (США) дозволила групі під назвою After-School Satan Club («Клуб сатани після уроків») проводити заняття в середній школі Saucon Valley, повідомляє сайт СПЖ із посиланням на видання 6abc.com. Представники американського «Клубу сатани після уроків» стверджують, що допомагають дітям покращити критичне мислення.

Йдеться про заняття, які «Клуб сатани після уроків» розпочне вже у березні, для дітей віком від 5 до 12 років. Таке рішення місцевої влади викликало невдоволення з боку батьків та релігійних груп, які вважають, що їхні діти зв’язуються із сатанинською організацією.

У свою чергу суперінтендант шкільного округу заявив, що влада не має права відмовити в реєстрації клубу, оскільки це порушить принцип свободи слова та релігійних переконань, а також тому, що влада дозволяє використання своїх навчальних закладів для інших релігійних груп.

При цьому представники «Клубу сатани після уроків» заявили, що вони не пропагують сатанізм, але прихильні до наукового мислення, мають намір надавати дітям допомогу в розвитку критичного мислення та допомагати реалізовувати соціальні проекти.

Більше того, керівник національної кампанії «Клубу сатани після уроків» заявила, що вони не вірять у диявола та не поклоняються йому, а обрали свою назву, щоби привернути увагу. Проте рекламний флаєр групи вказує на її зв’язок  з організацією «Храм сатани», і місцеві жителі не хочуть, щоб їхні діти були пов’язані з таким рухом.

Крім того, керівник «Клубу сатани після уроків» розповіла, що їхня організація розпочинає роботу в школах лише тоді, коли батьки висловлюють бажання, щоб цей «Клуб» з’явився у навчальному закладі.

За її словами, таке бажання виникає після того, як дітей цих батьків направляють на іншу релігійну позаурочну програму. Наприклад, у школі Saucon Valley цією програмою є позаурочне заняття для дітей під назвою «Клуб Хороших Новин», яке підтримує місцева євангельська церква.

Релігійні групи та батьки вважають, що використання сатанінської назви та образів може впливати на дітей та суперечить їхнім переконанням. Самі сатаністи стверджують, що обрали назву лише з рекламною метою.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x