Ватикан засудив будь-які переслідування на релігійному ґрунті в Україні

Ватикан засудив будь-які переслідування на релігійному ґрунті в Україні

Занепокоєність можливістю покарання цілої конфесії за порушення закону її окремими членами, а також засудження будь-яких переслідувань на релігійному ґрунті в Україні висловили представники Ватикану під час зустрічей з офіційною делегацією Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 25 січня 2023 року, повідомляє Vzcz.church.ua.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Українську Православну Церкву в складі делегації ВРЦіРО представляв заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич. На прийомі у Папи Римського Франциска та під час спілкування з керівництвом Державного секретаріату Ватикану священик говорив про останні законодавчі ініціативи у парламенті України, що фактично спрямовані на запровадження обмежувальних заходів та подальшого припинення діяльності Української Православної Церкви.

«Представники Ватикану висловили занепокоєність можливістю застосування колективного покарання цілої конфесії за індивідуальні порушення закону окремими священнослужителями. Також під час зустрічей зі сторони представників Ватикану звучали твердження щодо засудження будь-яких переслідувань на релігійному ґрунті, а також щодо важливості взаємної співпраці між конфесіями та єднанні в різноманітті», – йдеться у повідомленні.

Заступник голови ВЗЦС висловив також подяку Католицькій Церкві за надання храмових приміщень українським православним громадам. Парафії УПЦ активно створюються у Європі в зв’язку із масовим відтоком біженців.

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x